За результатами роботи у воєнному 2022 році українська багатопрофільна промислово-інвестиційна Група Aurum cплатила податки у розмірі близько 90 млн грн, забезпечила робочими місцями 925 співробітників та продовжує вести операційну діяльність на підконтрольній Україні території.

«Як і для багатьох бізнесів країни, цей рік видався надзвичайно складним для нас. Проте завдяки безпосередній допомозі акціонера та професійності менеджменту на підприємствах, ми змогли сплатили усі податки та у повному обсязі. Загальна сума склала близько 90 млн. грн, – повідомив генеральний директор Aurum Group Андрій Жарій, – Наразі ми забезпечуємо 925 робочих місць, продовжуємо працювати, займатися благодійністю та виплачувати заробітну плату мобілізованим співробітникам».

Як повідомлялося раніше, промислово-інвестиційна група Аurum втратила понад 40% бізнесу через війну, під окупацією опинилися 5 підприємств промислової галузі Аurum Group, розташовані в Луганській області, та всі підприємства аграрного сектору у Запорізькій та Харківській областях.

Aurum Group експортує продукцію до Східної Європи та Близького Сходу.