Підприємство Аурум Груп – ТОВ «Дизельний завод» розпочало виробництво вантажних залізничних вагонів.

Про це повідомила засновник Аурум Груп Альона Лебедєва.

«Дизельний завод» приступив до серійного випуску вантажних магістральних люкових піввагонів, зокрема, сертифікованих універсальних піввагонів моделей 12-9933 і 12-9933-01, а також вагонів-хоперів зерновозів моделі 19-9945, призначених для перевезення харчових сипучих вантажів, які потребують захисту від атмосферних опадів», – зазначила Альона Лебедєва.

На сьогодні завод вже випустив 22 вагони, з яких: 21 – піввагон і 1 зерновоз. В цілому потужності ТОВ «Дизельний завод» на даний момент дозволяють виготовляти щомісяця до 200 вантажних залізничних вагонів, при чому підприємство пропонує на реалізацію як готові вагони, так і приймає замовлення на їх виробництво.

За словами засновниці Аурум Груп, при виробництві вантажних вагонів ТОВ «Дизельний завод» частково використовує і продукцію, випущену на інших підприємствах Аурум Груп, зокрема, гальмівне обладнання, дрібне і середнє лиття, кришки люків, колісні пари.

«Зі стартом виробництва вантажних вагонів Аурум Груп зможе надати своїм клієнтам комплексне співробітництво з виробництва, експлуатації та ремонту вантажних вагонів. Деповський, капітальний і поточний ремонт піввагонів ми здійснюємо в місті Рубіжному, на потужностях власного вагоноремонтного депо» – підкреслила Альона Лебедєва.

Також на підприємствах Аурум Груп є можливість зробити думпкар моделі 33-9901 вантажопідйомністю 105 т., а також здійснити ремонт внутрішньозаводських думпкарів типу 2ВС-105.