Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» відремонтував кілька палат Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні. Щорічно сюди на лікування надходить понад 3000 дітей. Потрапляючи в клініку, поряд з оперативної медичною допомогою, діти дуже потребують психологічної підтримки та комфортних умов лікування.

Але клініці вже більше 80 років і стан більшості її приміщень, як і інших державних і муніципальних медичних установ, на жаль, аж ніяк не сприяє їх одужанню. Тому поки медична реформа тільки набирає обертів в Україні, благодійники власноруч створюють в лікарнях комфортні умови для маленьких пацієнтів: ремонтують палати, встановлюють нові меблі, оновлюють сантехніку.

«Наш фонд почав свою роботу в поточному році. Я сама мама і добре знаю, що таке потрапити з дитиною в лікарню. Дуже важливо, щоб діти і дорослі змогли отримувати високоякісні послуги. У свою чергу, ми вирішили внести свій вклад в розвиток медичних послуг, відремонтували палати, закупили нові меблі», – повідомила Альона Лебедєва, засновник Фонду.

Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» спеціалізується на наданні допомоги державним і муніципальним медичним установам в модернізації їх матеріально-технічної бази.

«Наша клініка була кращою в Радянському Союзі, але, починаючи з 90-х років минулого століття матеріально-технічна база прийшла в занепад. Дуже багато нам допомагають спонсори», – розповідає Тетяна Камінська, головний лікар Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні.

За словами Тетяни Камінської, сьогодні завдяки сприянню КМДА в клініці повністю відремонтовано та оснащено відділення інтенсивної терапії, на всій території лікарні – нове асфальтне покриття, в достатній кількості – медикаментозні засоби. Однак ще потребують капітального ремонту приміщення клініки, в тому числі палати для дітей, клінічна лабораторія.

Міжнародна медична практика свідчить, що незадовільний стан палат, старі меблі – серед причин, які сприяють підвищенню рівня захворюваності пацієнтів внутрішньолікарняної інфекцією. Тому оновлення матеріально-технічної бази медичних державних установ – питання дуже актуальне і без допомоги меценатів поки він втілюється в життя не так швидко як хотілося б.

Комсомольская правда в Украине