Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» передав партію буржуйок Милівській громаді Бериславського району Херсонської області, яку було деокуповано восени минулого року та яка наразі перебуває під постійними обстрілами.

«Багато людей опинилися у складних побутових умовах, у громаді відсутнє електро- та газопостачання, а частина будинків сильно пошкоджена – зруйновано дах, зіпсовано двері та вікна. Це дуже боляче усвідомлювати, вважаю, що це – наш обов’язок, хоч якось їм допомогти, – заявила директор Благодійного фонду «Аурум» Рєгіна Попова, – Допомога саме буржуйками – найважливіший фактор забезпечення життєдіяльності населення, яке залишилося проживати на території громади, фактично, під постійними обстрілами. Окремо хочу подякувати волонтерській спільноті «Синергія Перемоги», які допомогли в багатьох організаційних та логістичних питаннях щодо доставки наших буржуйок потребуючим».

Милівська громада, яка знаходиться на Правобережжі Каховського водосховища налічує 10 населених пунктів: Дудчани, Качкарівка, Саблуківка, Милове, Червоний Яр, Суханово, Новокаїри, Республіканець, Нова Кам’янка, Новогригорівка. Громада була окупована 9 березня 2022 року. Деокупація сіл відбулася у листопаді 2022 року.

Нагадаємо, що виготовлення буржуйок фонд Альони Лебедєвої налагодив ще восени минулого року із металобрухту, що залишається від виробництва на промислових підприємствах Аурум Груп.
Як повідомлялося раніше, за результатами роботи у 2022 році Благодійний Фонд Альони Лебедєвої направив на допомогу ЗСУ понад 6,5 млн. грн. Нещодавно фонд «Аурум» передав 9 автівку на фронт.