Підприємство «Аурум Груп» – ТОВ «Дизельний завод» розпочало виробництво вантажних залізничних вагонів і вже випустило перші 22 вагони, з яких 21 – піввагон і один зерновоз. Загальна виробнича потужність підприємства – 200 вантажних вагонів щомісяця. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Як зазначається, «Дизельний завод» розпочав серійний випуск вантажних магістральних люкових піввагонів, зокрема, сертифікованих універсальних піввагонів моделей 12-9933 і 12-9933-01, а також вагонів-хоперів зерновозів моделі 19-9945, призначених для перевезення харчових сипучих вантажів, які потребують захисту від атмосферних опадів.

Так, підприємство як пропонує на реалізацію готові вагони, так і приймає замовлення на їхнє виробництво. Крім того, «Дизельний завод» частково використовує і продукцію, випущену на інших підприємствах «Аурум Груп», зокрема, гальмівне обладнання, дрібне і середнє лиття, кришки люків, колісні пари.

«Зі стартом виробництва вантажних вагонів «Аурум Груп» зможе надати своїм клієнтам комплексне співробітництво з виробництва, експлуатації та ремонту вантажних вагонів. Деповський, капітальний і поточний ремонт піввагонів ми здійснюємо в місті Рубіжному, на потужностях власного вагоноремонтного депо» – підкреслила засновник «Аурум Груп» Альона Лебедєва.

Також на підприємствах «Аурум Груп» є можливість зробити думпкар моделі 33-9901 вантажопідйомністю 105 тонн, здійснити ремонт внутрішньозаводських думпкарів типу 2ВС-105.

«Аурум Груп» – українська багатопрофільна промислово-інвестиційна група. Ключовими напрямками діяльності є машинобудування, залізничні вантажні перевезення, промислове насособудування, хімічна промисловість, інвестиції в нерухомість та аграрний сектор. Наразі компанія експортує свою продукцію до країн СНД, Ближнього Сходу, США, Китаю та інш.

Mind