Вагоноремонтне депо, що працює з вересня 2019 року на базі вагонобудівного підприємства Аурум Груп ТОВ «Дизельний завод», сьогодні випустило із ремонту 1000-ний вагон.

 «Прогнозуючи зупинку вагонобудування, ми вирішили посилити вагоноремонтний напрям Аурум Груп і на базі Дизельного заводу, що розташований поблизу найбільшої залізничної вантажної станції України Кривий Ріг-Сортувальний, обладнали депо, – розповідає засновниця Аурум Груп Альона Лебедєва. – Як свідчить практика, це було своєчасне рішення, що дозволило нам навіть в умовах всесвітньої пандемії  зберегти робочі місця і переорієнтувати виробництво».

Наразі депо здійснює деповський і капітальний ремонт піввагонів, критих хоперів для зерна і цементу, платформ, а також відчіпного ремонту у обсязі ТО-2.

Також завод пропонує капітально-відновлювальні ремонти вагонів для підприємств гірничо-металургійного комплексу, зокрема вагонів-хоперів для вугілля і агломерату, вагонів-самоскидів типу думпкар 2ВС-105 і ВС-60.

Політика підприємства у сфері управління якістю базується на дотриманні національних і міжнародних стандартів атестації виробництва та сертифікації всіх видів продукції, на заводі впроваджені системи управління якістю  ДСТУ ISO 9001:2015 і ДCTУ ISO 14001:2015.